Kategorie

Producenci

Kontakt

Adres

ul. Morawskiego 2/H
60-239 Poznań

Telefon

(61) 8666215

 

 

Bądź na bieżąco

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o promocjach i nowych produktach w ofercie?

Polityka prywatności

Arenadent Marcin Zimny zastrzega sobie prawo do wysyłania wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności.

Pod pojęciem wiadomości Arenadent rozumie informacje odnoszące się bezpośrednio do usług i produktów (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia).

Informacje komercyjne są filtrowane w stopniu w jakim jest to możliwe, ograniczana jest ich objętość i wysyłane są sporadycznie.

Żadne dane indentyfikacyjne nie są przekazywane osobom trzecim.

Arenadent zastrzega sobie prawo zmiany niniejszej polityki prywatności. Nowe ustalenia obowiązują użytkowników od momentu udostępnienia ich na stronie arenadent.pl

Każdy z zarejestrowanych użytkowników Nesletter'a ma prawo w dowolnym momencie zmienić lub usunąć swoje dane z naszej bazy - w tym celu należy kliknąć w mailu na link Wyrejestruj lub wysłać maila o treści NIE na adres biuro@arenadent.pl


Nasz sklep

Nasz sklep

Zapraszamy do naszego sklepu przy ul. Morawskiego 2/H, Poznań.

Zobacz na mapie

Wysyłka

Czas realizacji zamówienia to przeważnie 1-2 dni robocze. Realizację zamówienia rozpoczynamy w dniu otrzymania płatności. Koszt wysyłki to tylko 14,99 zł brutto!

Dostępne metody wysyłki
Kurier DHL

Możliwy jest również
odbiór osobisty w naszym sklepie.